Rekrutacja uzupełniająca do Szkoły Podstawowej Nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 6 w Zabrzu

Składanie wniosków kandydatów spoza obwodu

do Szkoły Podstawowej nr 34 w Zabrzu (na wolne miejsca)

Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 34 są przyjmowane do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania uzupełniającego.

Postępowanie przeprowadza się na wolne miejsca, na podstawie kryteriów zawartych w Uchwale NR XXXVIII/429/17 RADY MIASTA ZABRZE z dnia 13 marca 2017 r.

Postępowanie uzupełniające przeprowadza się na wniosek rodzica (prawnego opiekuna) kandydata.

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 34 dla dzieci zamieszkałych poza obwodem można dokonywać w terminie od 21 sierpnia 2023  do 22 sierpnia 2023 od do godz. 15.00 do Sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 34 w Zabrzu.